top of page
  • Není mojí ambicí v rámci služeb pro jednotlivce cokoliv řídit, pouze nabízím, a je-li to ve vhodný čas, je na druhé straně připravená poptávka. Možnost doprovázet životy druhých je pro mne osobně nesmírně obohacující a inspirující a máme-li si navzájem něco předat, stane se tak.

Kde je vůle, tam je cesta ... a co mi přinese lámání věcí přes koleno? V rámci koučinku mne oslovil tzv. Gestalt koučink, který vedle klasických koučovacích technik pracuje s energií, kterou do dané aktivity vkládá.

Koučink

Feng šuej posouzení
a optimalizace prostoru

Proč se v některém prostoru cítíme dobře a z některého prcháme? Co můžeme udělat pro to, aby nám bylo dobře v prostorách, ve kterých pobýváme ať už doma nebo v práci.

 

Feng šuej není všemocné, ale stačí již pár drobných změn, abychom se cítili dobře či lépe.

 

Slušivost a líbivost:  Je jednoduché nosit barvy, které se mi líbí. Je o něco těžší nosit barvy, které se mi líbí a které mi zároveň sluší. Vyžaduje to přinejmenším trochu tréninku vlastního oka.

 

Nemusíte se vzdát svých oblíbených barev ve jménu zdravého vzhledu, díky barevné typologii si vypěstujete citlivost na odstíny svých oblíbených barev, které vám i sluší a podporují váš dobrý vzhled.

 

Barevná typologie

bottom of page